Wyprawka 16.08.2023, 11:53

3.       Kredki BAMBINO

4.       Chusteczka suche + mokre

5.       Teczka z gumką

6.       Klej w sztyfcie 5 szt.

7.       Bloki techniczne: biały i kolorowy

8.       Fartuszek do malowania farbami

9.       Buty na zmianę  (z białą podeszwą)

10.   Ubrania na zmianę

Wszystkie rzeczy muszą być koniecznie podpisane!

Na pozostałe materiały będzie zorganizowana składka we wrześniu.

29 kwietnia zakończył się projekt "Ekologiczne Przedszkolaki" realizowany w Punkcie Przedszkolnym oraz grupach 0 A, 0 B, 0 C. Celem projektu było przede wszystkim uwrażliwienie najmłodszych na ochronę środowiska naturalnego. Dzieci z poszczególnych grup, realizowały działania zgodnie z harmonogramem, m. in: sadziły drzewa, kwiaty, cebulki, sprzątały najbliższe otoczenie, budowały karmniki i karmidełka dla ptaków oraz regularnie je dokarmiały, wykonywały zabawki z materiałów wtórnych podczas tygodnia bez zabawek, obchodziły Dzień Ziemi, opiekują się ogrodem oraz dbają o rośliny w swoich salach. To tylko niektóre zadania, które przedszkolaki wykonały.

21 stycznia 2022r. w Punkcie Przedszkolnym w Górnie obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Wnuczęta uczciły to święto składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, wykonały również taniec. Przygotowały kwiaty i korale z makaronu dla babć, a dla dziadków kolorowe muszki. Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek.

Dla dziadków nagrany został filmik z uroczystości :

/Magdalena Piekarska/